Strona głównaFinansePozabankowe pożyczki na 60 dni - co warto wiedzieć?

Pozabankowe pożyczki na 60 dni – co warto wiedzieć?

Problemy finansowe dotykają na co dzień wielu Polaków. Mimo dużego rozwoju gospodarczego nadal bardzo dużo rodzin ma problemy z płynnością finansową, a co dopiero z poradzeniem sobie z nadprogramowymi wydatkami.

Zdarzają się sytuacje, że niezbędny jest natychmiastowy zastrzyk większej gotówki, a znajomi czy rodzina nie są w stanie nam pomóc. Co zrobić, jeśli znajdziemy się w takiej sytuacji?

Nie tylko bank

Niestety, od 2008 roku, kiedy to na całym świecie nastał ogromny kryzys gospodarczy, banki mniej chętnie udzielają kredytów, w końcu ich rozdawanie przyczyniło się do ich zapaści instytucji finansowych. Oczywiście banki nadal udzielają kredytów, jednak taką możliwość dają wyłącznie klientom o dobrej sytuacji finansowej, zatrudnionych na umowach o pracę. Nie udało ci się uzyskać zapomogi finansowej w standardowej placówce? Na szczęście istnieje jeszcze inne rozwiązanie, jakim jest pożyczka na 60 dni, udzielana przez parabanki. jest to doskonały sposób na natychmiastowe wybrnięcie z tarapatów, umowa jest przejrzysta a wymagania co do naszych finansów naprawdę niewielkie.

Na czym polega pożyczka?

Jeżeli zastanawiasz się nad wzięciem pożyczki na 60 dni na początku powinieneś poznać zasady, jakimi kierują się parabanki jej udzielając. Zapomoga ta ma ścisłą długość trwania, to znaczy nie możesz przedłużyć okresu spłaty, w przeciwnym razie bowiem możesz spodziewać się bardzo dużych kar finansowych. jednak bez obaw, jeśli tylko uda ci się spłacić raty w wyznaczonym terminie pożyczka będzie dla ciebie bardzo atrakcyjna formą pomocy finansowej. Kredyt w parabanku można wziąć na dowolny cel, nie ważne czy zepsuła ci się pralka w domu, twoje dzieci potrzebują nowych podręczników, czy też planujesz wakacje w tropikach lub zakupy przedświąteczne. Każdy z tych powodów jest dobry, aby skorzystać z oferty parabanku, w końcu pożyczka na 60 dni to ciekawa opcja dla każdego.

Jak zdobyć pieniądze?

Formalności związane z pożyczką w parabanku są znacznie mniej skomplikowane niż w przypadku kredytu w standardowym banku. Na początku musisz sprawdzić swoją zdolność finansową, w tym celu zaloguj się na stronę parabanku, odwiedź najbliższą placówkę, lub też skorzystaj z darmowej linii. W każdym z tych mediów potrzebne będzie podanie numeru i serii dowodu osobistego, a także pasków wynagrodzenia z poprzednich 6 miesięcy. Decyzję kredytową otrzymasz już w ciągu 15 minut, jeśli nie masz zbyt dużych zobowiązań finansowych raczej bez problemu możesz liczyć na pożyczkę kilku tysięcy złotych. Jeżeli odpowiedź otrzymana od parabanku jest pozytywna, następnym krokiem będzie wybranie się do najbliższego oddziału parabanku osobiście, razem z dowodem osobistym oraz paskami wynagrodzeń. Tam konsultant porówna przyniesione dokumenty z danymi wprowadzonymi przez ciebie do systemu i jeśli wszystko będzie się zgadzać, to wówczas wystawi umowę kredytową. Przed jej podpisaniem należy dokładnie zapoznać się z treścią, znajdziesz tam informacje na temat terminów spłat raty oraz warunków odstąpienia od umowy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne