Strona głównaBiznesNajlepsze gadżety dla fanów nowinek technologicznych

Najlepsze gadżety dla fanów nowinek technologicznych

Myślisz, w jaki sposób zaskoczyć swoich klientów poza atrakcyjną ofertą? Przyjęło się, że w dobrym tonie jest wręczanie różnych prezentów – takich gadżetów reklamowych, które z jednej strony są giftem, ale z drugiej – tablicą reklamową. Jeżeli wśród Twoich najlepszych klientów znajdują się fani nowinek technologicznych, zobacz trzy propozycje gadżetów, które możesz im wręczyć.

Gadżety reklamowe to ogromny wybór, ale te trafione to takie, które wybierasz pod indywidualne potrzeby drugiej strony. Jeżeli jest to ktoś, kto lubi nowinki technologiczne i chętnie z nich korzysta, mamy aż trzy ciekawe propozycje!

Ładowarki indukcyjne (np. ACME CH 305)

Ładowarka to produkt, której potrzebuje każdy z nas. Ile to razy sam szukałeś jej po biurze, upewniając się, że ma odpowiednią końcówkę kabla. Z indukcyjnymi w styli ACME CH 305, ten problem nie istnieje. W dodatku możliwe jest znakowanie – w tym przypadku dysponujesz 10 centymetrami kwadratowymi powierzchni, możesz tu umieścić dosłownie wszystko – od logo po krótką ofertę. Tylko pamiętaj, aby był to czytelny i miły dla oka projekt.

Zestaw słuchawkowy dla mobilnych klientów

Nie mamy wątpliwości, że zestaw słuchawkowy łączący się technologia bluetooth to dodatek, który zapewni bezpieczeństwo oraz uchroni przed kosztownym mandatem przy rozmowie w drodze. Lekka konstrukcja, rewelacyjny dźwięk, szukaj tego w produktach Plantronics, w dodatku możliwe jest nadrukowanie hasła reklamowego albo nazwy Twojej marki. Jak widzisz, wszystko jest reklamą!

Zegarki ICE

A może zamiast skupiać się na dodatkach do telefonów, które choć będą zawsze pod ręką, to nie zawsze w użytku, podarujesz klientowi zegarek? Kolorowy, szczelny i trwały, jak kolekcja ICE. Takie gadżety reklamowe dla firm przybierają nieco inny nadruk. Zarezerwowany jest on na pudełku od zegarka, co jest bardziej eleganckie i robiące pozytywne wrażenie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne