Strona głównaPozostałeLiga narodów - co musisz wiedzieć

Liga narodów – co musisz wiedzieć

Jak zapewne wiesz od września tego roku ruszyła nowa liga piłkarska, zwaną ligą narodów. Jest to zamiennik tradycyjnych spotkań towarzyskich, które miały miejsce do tej pory. Oficjalną decyzję o utworzeniu takich zawodów jak Liga Narodów UEFA podjęto podczas Kongresu UEFA 27 w 2014r. Wprowadzenie nowych rozgrywek wiąże się z nowymi emocjami, zasadami i typami. Naszym zdaniem jest to bardzo dobra decyzja, ponieważ mecze te będą o wiele bardziej ciekawe, niż zwykłe spotkania towarzyskie. Pragnę przedstawić w tym poście chociaż kilka najważniejszych informacji odnośni ligi narodów. Poza tradycyjnymi wiadomościami przekażę również, która firma prowadzi dla tej ligi legalne zakłady bukmacherskie.

Zasady ligi narodów

Liga narodów to turniej piłkarski, w którym biorą udział wszystkie 55 zespołów ze strefy EUFA. Są podzielone na 4 ligi, ustawione alfabetycznie a,b,c,d. W każdej grupie przydzielono po 3-4 zespoły. Pierwsza faza to granie każdy z każdym, plus rewanże. Zespoły, którym uda się wygrać grupę awansują do grupy B, jednak zespoły A, będą walczyły o puchary. Jest to tak zwany finał ligi narodów i to właśnie ten mecz jest najbardziej wyczekiwany przez fanów piłki nożnej.

Gdzie obstawiać ligę narodów

Przede wszystkim u wszystkich legalnych firm bukmacherskich działających w naszym kraju. Jest ich ponad 7, także wybór jest ogromny. Z naszej strony polecamy etot, ponieważ oni mają aktualnie najlepsze stawki na rynku i super promocje bukmacherskie. Dzięki dobrej ofercie można wygrać naprawdę fajne pieniądze. Według bukmacherów faworytem tych rozgrywek jest zespół portugali, czyli drużyna z którą polska zmierzy się w fazie grupowej.

Terminarz ligi narodów

Terminarz nowej ligi piłkarskiej został przygotowany na cały okres 2018-2019r. Dodatkowo UEFA oznajmiła o 6 terminach faz grupowych, oraz datę meczy finałowych.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne