Strona głównaPozostałeJak nie stracić fortuny na zakładach bukmacherskich

Jak nie stracić fortuny na zakładach bukmacherskich

 Jak nie zbankrutować na zakładach sportowych?

Jeśli marzy nam się zarabianie na zakładach u bukmacherów i chcemy nauczyć się, jak obstawiać mecze w internecie, na początku powinniśmy przede wszystkim zorientować się, które firmy bukmacherskie w Polsce działają legalnie. Jeśli obstawimy zakład w nielegalnej jednostce, grozi nam nie tylko to, że możemy nie otrzymać należnej nagrody. Za zakłady w nielegalnej firmie możemy zostać obciążeni poważną karą finansową, może nam też grozić do trzech lat więzienia, stracimy więc znacznie więcej, niż tylko zainwestowane pieniądze.

 

Tylko legalni bukmacherzy! Nie daj się oszukać!

W sieci łatwo możemy trafić na oszustów, dlatego też musimy wiedzieć, że zezwolenie na zakłady wzajemne online posiada aktualnie w Polsce siedem firm. Są to: Milenium, Totolotek, eToto, Fortuna, forBET, LVbet oraz STS. Aby nauczyć się grać rozważnie i przyswoić sobie różne systemy obstawiania, warto skorzystać z wiedzy doświadczonych graczy. Prowadzą oni często popularne blogi bukmacherskie, dzięki którym szybko otrzymamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: jak obstawiać mecze w internecie? Jakie systemy stosować przy typowaniu, by mnożyć swoje zyski? Jak wystrzegać się ryzykownych posunięć w grze u bukmachera?

 

Kiedy zakłady u bukmachera stają się uzależnieniem i jak tego uniknąć?

Osoby impulsywne często narażone są na straty, zwłaszcza na początku swojej przygody z zakładami. Aby nasza gra stała się dochodowym hobby, a nie problemem, musimy wybrać dyscyplinę, której wyniki jesteśmy w stanie przewidzieć w oparciu o racjonalne przesłanki. Konieczne jest także przyswojenie sobie różnych systemów obstawiania i wybranie najskuteczniejszego. Stawiając pierwsze kroki w świecie zakładów nie powinniśmy być zbyt rozrzutni podczas ustalania kapitału, jaki chcemy włożyć w zakład, nawet jeśli dysponujemy dużą kwotą. Jeśli zauważymy, że zakłady nie przynoszą nam zysków, a w dodatku z naszego konta znika coraz więcej pieniędzy, musimy natychmiast zaniechać destrukcyjnego działania. W wielu miastach działają instytucje oferujące pomoc osobom uzależnionym od gier hazardowych. Im wcześniej zareagujemy, tym łatwiej będzie nam uniknąć psychologicznych i finansowych nieprzyjemności.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne