Strona głównaFinanseCzy warto współpracować z portalem Znany Księgowy?

Czy warto współpracować z portalem Znany Księgowy?

Portal Znany Księgowy powstał ponieważ postanowiliśmy dać przedsiębiorcom możliwość porównania cen za księgowość w paru biurach rozliczeniowych. U nas na stronie www rejestrują się biura rozliczeniowe a państwo wysyłając do nas zapytanie zyskujecie możliwość porównania cen u kilku księgowych. Portal Znany Księgowy powstał z pomysłu dwóch braci, którzy postanowili pomóc przedsiębiorcom znaleźć dobre biuro rachunkowe. Pierwsze lata działań były bardzo trudne. Aktualnie jesteśmy marką rozpoznawalną w całej Polsce. Biuro podatkowe Znany Księgowy działalnością księgową zajmuje się od kilkunastu lat.

Godziny otwarcia biura rachunkowego:

Biuro rachunkowe Znany księgowy

Adres: Nad Markiem 5

34-300 Żywiec

Godziny otwarcia:

  • niedziela          Czynne całą dobę
  • poniedziałek    Czynne całą dobę
  • wtorek             Czynne całą dobę
  • środa               Czynne całą dobę
  • czwartek          Czynne całą dobę
  • piątek              Czynne całą dobę
  • sobota             Czynne całą dobę

Telefon:           796490859

Jesteśmy firmą rodzinną pracującą na lokalnym rynku od 2000 roku. Nasze umiejętności oraz wiedza są poparte studiami z zakresu rachunkowości i świadectwem kwalifikacyjnym, certyfikatem księgowego nadawanymi przez ministerstwo finansów, a także licznymi szkoleniami z zakresu finansów, rachunkowości, kadr oraz płac. Wirtuozeria w prowadzaniu księgowości i doradztwo w marketingu , wszystko po to by nasi klienci mogli zająć się tym, co dla nich jest najistotniejsze. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się pełną obsługą wszystkich rodzajów firm.

Poznaj cennik usług księgowych kilku biura rachunkowych z Portalem Znany Księgowy.

.

Poznaj ofertę biura rachunkowego       

W ramach naszej działalności zajmujemy się prowadzeniem polityki kadrowo-płacowej. Przygotowujemy deklaracje zus i przygotowujemy listy płac, a także prowadzimy dokumentacje kadrową oraz urlopową. Nasza oferta handlowa obejmuje obsługę księgową w zakresie: prowadzenie ksiąg rachunkowych; prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów oraz rozchodów; prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego; prowadzenie ewidencji podatku vat; sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych , sporządzanie raportów kasowych, opracowanie ewidencji przychodu na potrzeby zryczałtowanego podatku dochodowego, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wyposażenia, sporządzanie miesięcznych raportów finansowych, przygotowanie deklaracji dla zusu i ich wysyłka drogą elektroniczną, przygotowanie deklaracji podatkowych pit, vat, cit i innych, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych w tym bilans z załącznikami, rachunek zysków i strat. Jeśli poszukujesz sumiennego i sprawdzonego księgowego to firma Znany Księgowy jest dla państwa idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do współpracy. Nasze motto to : pracuj oraz rozwijaj się. Staramy się cały czas pomagać firmą. Prosimy o kontakt w celu omówienia państwa trudności. Nasi eksperci pomogą wam w prowadzeniu interesów. Dzięki nam twój biznes wystrzeli w górę.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne