Strona głównaUncategorizedTurniej Poker Nations Cup

Turniej Poker Nations Cup

Poker Nations Cup jest to międzynarodowy turniej w pokera, w którym regularnie biorą udział entuzjaści gry w pokera. Turnieje tego typu są bardzo ciekawe dla entuzjastów gry w pokera, gdyż dzięki wydarzeniom takim jak Poker Nations Cup mogą zobaczyć jak w Pokera grają profesjonaliści.

Turniej ten odbywa się co roku. Zeszłoroczna edycja (30-31 maja 2020) maja z oczywistych względów została rozegrana w wersji online. Zmagania graczy można było obserwować na platformie Twitch. W rozgrywce wzięło udział aż 100 graczy z kilkunastu krajów. Co ciekawe w tym znamienitym gronie znalazła się również drużyna z Polski, która co prawda nie dotarła do rundy finałowej, ale i tak zaprezentowała się z dobrej strony na prestiżowym międzynarodowym turnieju.

W poprzedniej edycji wygrała Ukraina. Również tym razem faworyt nie zawiódł w związku z czym kolejny raz na najwyższym stopniu podium zameldowała się drużyna z Ukrainy. Drugie miejsce zajęła Australia, natomiast trzecie Litwa.

Więcej na temat Poker Nations Cup znajdziecie na stronie: http://piast.gliwice.pl/2020/12/07/reprezentacja-polski-w-turnieju-poker-nations-cup-2020/

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne