Strona głównaBiznesGadżety reklamowe na plażę

Gadżety reklamowe na plażę

Wielu marketerów uważa okres urlopowy za czas, w którym nie warto inwestować w akcje promocyjne. Uważa, że działania z reklamowe w tym okresie są po prostu nieskuteczne, gdyż potencjalni klienci korzystają z uroków wakacji. Jednak jest jeden tym kampanii promocyjnych, dla których sezon letni jest najlepszym okresem w roku – są to kampanie wykorzystujące gadżety reklamowe.

Dlaczego właśnie takie działania promocyjne przynoszą najlepszy skutek? Jakie gadżety reklamowe warto przygotować? W poniższym artykule skupimy się na jednej z wielu dostępnych możliwości – gadżetach skierowanych do plażowiczów.

Ręczniki z logo firmy

Jednymi z gadżetów reklamowych, które doskonale sprawdzą się na plażach są ręczniki reklamujące firmę. Przecież nikt nie wyobraża sobie wypoczynku nad wodą bez ręcznika i warto to wykorzystać.

Należy jednak pamiętać, że ręczniki muszą mieć odpowiedni rozmiar. Małe zdecydowanie nie spełnią swojej roli. Równie ważny jest materiał, z którego będą one wykonane. Ręczniki powinny być na tyle miękkie, aby zapewniać komfortowy wypoczynek.

Leżaki

Wielu spędzających wakacje nad morzem turystów nie wyobraża sobie wypoczynku bez wygodnego leżaka. Dla specjalistów zajmujących się marketingiem jest to doskonała wiadomość. Okazuje się bowiem, że leżak jest kolejnym doskonałym pomysłem na gadżet reklamowy. I to gadżet, który na pewno będzie wywoływał miłe skojarzenia.

Torby plażowe

Kolejnym ciekawym gadżetem reklamowym jest plażowa torba z logo firmy. Każdy plażowicz takiej torby potrzebuje, a często zapotrzebowanie nie ogranicza się do jednej sztuki. I właśnie dlatego każdy potencjalny klient będzie zadowolony z otrzymania wygodnej i funkcjonalnej torby, która umożliwi mu wygodne transportowanie jedzenia i wszystkich niezbędnych gadżetów – książek, telefonów lub przenośnych głośników.

Odzież plażowa 

Kolejną grupą gadżetów jest promocyjna odzież plażowa. Można do niej zaliczyć zarówno czapki jak i chustki, które chronią przed przegrzaniem głowy. Oczywiście obowiązkowo ozdobione logo firmy lub nazwą produktu.

Ciekawym pomysłem są koszulki wykonane w materiałów chroniących przed promieniowaniem słonecznym. Wraz ze wzrostem świadomości rodziców zyskują one coraz większą popularność. Dlatego na plażach całej polski można zobaczyć dzieci ubrane w odzież zabezpieczającą przed promieniami słońca. Odzież ta może być doskonałym nośnikiem reklamowym dla praktycznie każdej firmy kierującej swoją ofertę do rodziców – firm sportowych, sklepów z artykułami dziecięcymi, a nawet firm ubezpieczeniowych oferujących produkty zabezpieczające przyszłość młodych ludzi.

Na wakacje przygotuj gadżety reklamowe 

Oczywiście to tylko wybrane propozycje. Gadżetów reklamowych, które doskonale sprawdzą się na plażach jest bowiem o wiele więcej. Do celów promocyjnych można przecież wykorzystać parasole, parawany i wiele innych akcesoriów wykorzystywanych przez urlopowiczów.

Jednak nie ulega wątpliwości, że plażowe gadżety reklamowe są idealnym pomysłem na promocję w okresie letnim.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne