Strona głównaBiznesSmaczny napój z najlepszego firmowego kubka

Smaczny napój z najlepszego firmowego kubka

Każdy z nas lubi czasem oderwać się od szalonego, pochłaniającego nasz bezcenny czas świata. Rozwiązanie zależy od osoby. Niektórzy uprawiają sport, jeszcze inni grają na instrumentach. Jednak prawdziwe leniuchy robią to inaczej. Siadają na kanapie w salonie, przykrywają się kocem, włączają film i poddają się relaksacji. A w ich ręku tkwi… kubek z gorącą czekoladą czy herbatą. Jak takim osobom jeszcze bardziej umilić ten czas? Dając specjalnie przygotowany kubek z nadrukiem!

Kubki z własnym nadrukiem to prawdziwy fenomen współczesnego świata. Tworzą nie tylko świetny gadżet reklamowy, ale i przypominają osobie, której taki prezent został podarowany, od kogo go dostała. Są o wiele bardziej ciekawsze i funkcjonalne od smyczy czy długopisu. Osobie, która otrzyma taki podarek, na pewno zrobi się miło i będzie polecać innym darczyńcę, i jego firmę. Poczuje się również zobowiązana do odwdzięczenia się np. poprzez wybranie jednej z ofert korporacji.

Kubki reklamowe są zrobione z ceramiki, która nie dość że zatrzymuje ciepło, pozwalając na dłuższą relaksację napojem, to w dodatku nie zbije się przy pierwszym lepszym upadku. Taki materiał jest o wiele lepszy od szkła czy porcelany. Z ceramiki łatwiej też zrobić kubek o najbardziej wyszukanym kształcie, przez co staje się on niespotykany i wyjątkowy.

Kubek nie musi przedstawiać wyłącznie loga firmy. Można samodzielnie wybrać jego kolory i spersonalizować wyjątkowy dekor. Zespół grafików, zajmujący się takimi zadaniami na co dzień, na pewno będzie wiedział, co zrobić, by kubek był niespotykany, a zarazem reklamował firmę.

Jednak najlepszy aspektem jest to, że takie kubki z nadrukiem wcale nie są aż takie drogie. Wszystko zależy od formy i grafiki przedmiotu, ale ceny wahają się od 5 do 10 zł za sztukę. Na dłuższą metę jest to bardzo opłacalne. W końcu, zadowoleni klienci korzystający z firmy jednocześnie dają najwięcej pieniędzy.

Nie miałeś pomysłu na prezent reklamujący Twoją firmę? Teraz już masz! Łap za telefon i zamawiaj kubki, które pokocha każdy Twój klient!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne