Strona głównaFinanseKredyty dla firm

Kredyty dla firm

Kredyty dla firm

W dzisiejszych czasach żyje się naprawdę ciężko. Nie wystarczają nam pieniądze z wypłaty i często zastanawiamy się skąd wziąć dodatkową gotówkę. Od znajomych przecież nie można ciągle pożyczać. A dbanie o firmę jest naprawdę bardzo ważne. Niestety czasem zalega się z jakimś płatnościami, a banki nie chcą udzielić nam kredytu. Wtedy jesteśmy juz w rejestrze i nikt nie chce nam pomóc finansowo, a przecież jakoś musimy rozwijać naszą firmę. Nikt nie potrafi zrozumieć, że to tylko chwilowy spadek i że szybko nadrobimy straty. Na szczęście istnieją firmy, które udzielają pożyczki dla firm.

Jakiś czas temu sam potrzebowałem pieniędzy na rozwój swojej firmy. Nie miałem już pomysłu skąd wziąć gotówkę dlatego zacząłem szukać w internecie firm, które w swojej ofercie mają kredyty dla firm. Wpisywałam w wyszukiwarkę naprawdę przeróżne frazy, nawet kredyt dla firm Warszawa. Natrafiłem na bardzo fajną firmę, mianowicie https://kredytydlafirm24.pl/. Moją uwagę od razu przykuło to, że kredyt dla firm otrzymam na oświadczenie, bez zabezpieczeń i bez zaświadczeń z ZUS i US. Zazwyczaj każda firma żąda okazanie takich dokumentów. Dlatego ta firma już wywarła na mnie dobre wrażenie.

Następna rzecz jaka mnie zdziwiła to kwota, bo są w stanie dać aż 500 tysięcy złotych. Nie spotkałem się z żadną firmą, która dawałaby tak ogromne sumy. Akurat potrzebowałem około 400 tysięcy złotych, więc usługi firmy zainteresowały mnie jeszcze bardziej.

Postanowiłem zadzwonić do nich i porozmawiać na temat tego, czy pożyczka dla firm w mojej sytuacji jest realna. Pracownik firmy wszystko szczegółowo opowiedział i przedstawił oferty jakimi dysponują. Za taką konsultacje nie musiałem nic zapłacić. Inne firmy za pomoc w udzieleniu informacji o kredycie żądają zapłaty. Na szczęście ta firma jest profesjonalna i nie chce brać pieniędzy za samo wytłumaczenie jak to wszystko działa.

Dzięki tej firmie uzyskanie pożyczki dla firm stało się bardzo łatwe i proste. Pożyczoną kwotę mogłem przeznaczyć na dowolny cel, nie interesowało ich to co zrobię z pieniędzmi. Byłem ciekawy jaka będzie prowizja, skoro pożyczają takie kwoty. Ku mojemu zdziwieniu prowizja była naprawdę niska, a do tego umowa zawierała minimum formalności.

Zaskoczyło mnie również, że w swojej ofercie mają opiekę doradcy przez okres kredytowania. Jeżeli miałbym problem ze spłatą, albo chciał się czegoś dowiedzieć to w każdej chwili mogłem skontaktować się z doradcą, który odpowiedziałby mi na każde zadane przeze mnie pytanie. Firma jest naprawdę profesjonalna i rozwieje każde wątpliwości.

Ofertę dobierają tak żeby klient był zadowolony. Wiadomo, że skoro ktoś przychodzi po kredyty dla firm to jego sytuacja finansowa nie jest zbyt dobra. Na szczęście ta firma jest naprawdę wyrozumiała i zrobi wszystko żeby dostosować się do potrzeb klienta.

Myślałem, że będę miał problem z dotarciem do nich. Na szczęście działają na terenie całej Polski, dzięki czemu bez problemu mogłem się z nimi skontaktować. Poza tym wszelkich informacji udzielają telefonicznie, więc za nim się do nich pójdzie można wszystko szczegółowo omówić z nimi przez telefon. Poza tym widać, że szanują czas klienta, bo można się z nimi skontaktować o każdej porze. Wiadomo, że każdy prowadzi swoją firmę w różnych godzinach i czasami wieczorem dopiero kończy się pracę. Na szczęście firma pożyczkowa jest elastyczna, a do tego można napisać do nich kiedy tylko się chce.

Prosta procedura przyznawania kredytu

Dlatego jeśli chcecie wziąć kredyt dla firm to można zrobić to w czterech prostych i łatwych krokach. Wejdźcie na ich stronę i wyślijcie zgłoszenie lub zadzwońcie do nich. Firma przeanalizuje każde zgłoszenie i postara się udzielić pożyczki. Następnie należy złożyć wniosek o kredyt firmowy. Później podpisujesz umowę kredytowaną, a na sam koniec odbierasz gotówkę. Jest to naprawdę bardzo prosta sprawa. Firma udziela pożyczki dla firm na bardzo uproszczonych zasadach. Do tego nie wymaga zbyt wiele dokumentów tylko idzie na rękę swoim klientom. Dlatego też cieszą się taką popularnością i tak dużą ilością zadowolonych klientów.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne