Strona głównaUncategorizedAranżacja wnętrza z drewnianą mapą świata

Aranżacja wnętrza z drewnianą mapą świata

Zastanawiasz się w jaki sposób udekorować wnętrze, by nadać mu ciekawego i niepowtarzalnego charakteru? Masz niezagospodarowaną przestrzeń w pomieszczeniu i chcesz ocieplić jej wizerunek? Doskonałym pomysłem może okazać się drewniana mapa świata na ścianę, która nie tylko spełnia rolę dekoracyjną, ale również z powodzeniem może odzwierciedlać zainteresowania domowników. 

Jak upiększyć wnętrze drewnianą mapą świata?

Przede wszystkim warto zastanowić się, jaką dysponujemy przestrzenią i jak spora mapa świata na ścianę może zostać umiejscowiona w naszym pomieszczeniu. W idealnym przypadku, gdy posiadamy pokój z niezagospodarowaną, obszerną ścianą o jasnym kolorze, wybór nie powinien pozostawiać wątpliwości – to właśnie tam warto przymocować mapę świata.

Jeśli pomieszczenia nie są przestronne, nic straconego. Sklepy oferują drewniane mapy świata w najróżniejszych rozmiarach, zatem jesteśmy w stanie dopasować dekorację pod ograniczenia przestrzenne i nadal będzie wyglądało to zjawiskowo.

Mapa świata to idealny dodatek do wnętrza, który sprawi, że będzie ono wyglądało zaskakująco i przytulnie. Drewno nadaje przyjemnego klimatu, kojarzy się z miłymi chwilami i ciepłem. Dlatego jeśli zależy nam właśnie na takim efekcie, ten asortyment przeznaczony jest dla nas.

Mapa świata – do jakich pomieszczeń?

Drewniana mapa świata nadaje się jako dekoracja do niemalże każdego pomieszczenia. Rozpoczynając od salonu, gdzie powieszona nad kanapą nada przytulnego uroku wnętrzu. Drewno sprawia, iż dekoracja nie jest przytłaczająca, tylko wtapia się i synchronizuje z wszystkimi obecnymi już dodatkami w salonie. Ponadto, jeśli wolny czas pożytkujemy na podróże, dekoracja jaką jest mapa świata, dodatkowo podkreśli nasze zainteresowania.

Pokój dziecka to równie trafne miejsce, w którym warto zawiesić drewnianą mapę świata. Oprócz oczywistych kwestii dekoracyjnych, taka mapa świata spełni rolę edukacyjną, gdyż poprzez opatrzenie się z nią na ścianie, dziecko z łatwością przyswoi rozmieszczenie kontynentów i krajów.

Drewniana mapa świata wpasuje się idealnie również w pomieszczenia biurowe, nadając im luźniejszego tonu i sprawiając, że wnętrze zamiast kojarzyć się z przykrymi obowiązkami, będzie odzwierciedlało ciepło i przytulność wnętrza.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne