Wózki zabiegowe importera z Żywca – Euro-Medical – Zobacz

0
142

Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Zapewniamy dostępność części zamiennych i szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie.
Firma euro-medical posiada szeroką ofertę wózków. Wózki medyczne są naszym wiodącym produktem.
Wózki reanimacyjne z naszej oferty – Zapraszamy
Wózki anestezjologiczne są dostępne w wielu konfiguracjach i rozmiarach, mają także wymagania dotyczące bezpieczeństwa stosowania. Oferujemy wiele konfiguracji wózków medycznych do różnych zastosowań. Wózki medyczne dostępne są zarówno w konfiguracji całkowicie stalowej, jak również lekkiego aluminium z wykończeniem palowanym proszkowo. Wózek anestezjologiczny przeznaczony jest do placówek medycznych na oddziały zabiegowe, oddziałowe i ratunkowe. Wózki anestezjologiczne posiadają w standardzie nadstawkę anestezjologiczną z dziesięcioma lub pięcioma pudełkami na leki. Wózki medyczne są dostępne w różnych konfiguracjach szufladowych. Dostępne są wózki cztero, pięcio oraz sześcio szufladowe. Blat górny wózka wykonany jest ze stali nierdzewnej, panele boczne wózka wyposażone są w szyny montażowe na akcesoria za dopłatą takie jak kosze na odpady medyczne, kosz druciany, misy ze stali nierdzewnej czy pojemniki na igły. Wózek do anestezjologii osadzony na czterech kołach jezdnych z hamulcem. Wózek dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Jeśli szukasz wózka anestezjologicznego skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy. Nasze produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą jak również doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy handlowców, którzy każdego dnia odwiedzają naszych odbiorców na terenie całego kraju. Od lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez dystrybutorów. Współpraca z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zachęcamy do kontaktu. Mamy dla naszych dystrybutorów korzystną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje dobry rabat. Polecamy również zainteresować się naszymi wózkami do przewożenia chorych na leżąco: https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych
Firma euro-medical zaprasza do współpracy wszystkich klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą handlową zajmującą się zaopatrywaniem placówek medycznych w sprzęt jak również aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie handlowej posiadamy monitory pacjenta, aparaty ktg, pulsoksymetry ale również wózki do przewożenia pacjenta, wózki do transportu zwłok, łóżka medyczne. Jeśli chcesz poznać naszą pełną ofertę wejdź na naszą stronę firmową. Jako firma działamy na runku już ponad 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy setki projektów w zakresie dostaw sprzętu medycznego dla polskich oraz zagranicznych interesantów. Nasz sprzęt służy pacjentom w różnych placówkach na terenie kraju. Naszymi klientami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety oraz kliniki.

Kontakt do nas:
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres mail: biuro@euro-medical.pl

Artykuł sponsorowany | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.