Strona głównaPozostałeGokarty na pedały Berg Buddy

Gokarty na pedały Berg Buddy

Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy przychodziła wiosna i lato, dzieci chętnie wychodziły bawić się na świeżym powietrzu. Obecnie wiele maluchów całe dnie spędza przy tabletach i komputerach, a rodzice martwią się, że mają one zbyt mało ruchu. Dlatego też zastanawiają się, jak zachęcić szkraby do aktywnej zabawy. Świetnym pomysłem jest sprezentowanie dziecku gokarta.

Gokarty stały się prawdziwym hitem wśród dzieci, gdy pojawiły się kilka lat temu  w wypożyczalniach rowerowych w turystycznych miejscowościach. Maluchy pokochały je od pierwszego wejrzenia: są stabilne, niewywrotne, wygodne i pozwalają rozpędzić się tak, jak na rowerze. Gokart, dzięki swoim czterem kolom poradzi sobie jednak z każdą, nawet trudną nawierzchnią, a szybkie wejście w ostry zakręt nie kończy się bolesnym upadkiem. Na gokart wsiadają nawet dwulatki, które intuicyjnie rozpędzają pojazd, bez potrzeby wielu godzin nauki jazdy z mamą lub tatą za plecami.

Gokart na pedały powinien być odpowiednio dobrany do wieku i wzrostu dziecka, by mogło ono komfortowo na nim siedzieć i pewnie go prowadzić. Jednymi z najchętniej kupowanych pojazdów tego typu są pojazd Berg Buddy. Mają one regulowane siedzenie i kierownicę. Dzięki temu pojazd można dostosować zarówno do potrzeb trzy- jak i ośmiolatka.

Berg oferuje szeroką gamę pojazdów, w tym nawet takie, stylizowane na modele znanych marek samochodów. Z gokartów o klasycznym wyglądzie najchętniej kupowany jest jednak Berg Buddy Orange, w kolorze pomarańczowym.

Źródło: https://www.sportking.pl/zabawki-ogrodowe/gokarty-na-pedaly-berg/berg-gokarty-buddy/

To chyba najbardziej charakterystyczna barwa kojarząca się gokartami. Berg Buddy Orange wyposażony jest w przekładnię biegów BFR, która pozwala na jazdę do tyłu. Minimalistyczny, pomarańczowy gokart często spotykany jest w wypożyczalniach, dlatego maluchy uważają ten model za wzór gokarta na pedały.

Chociaż wydawać by się mogło, że od jazdy gokartem uzależniają się tylko chłopcy, nie jest to prawdą. Pedałowanie czterokołowcami równie mocno pokochały dziewczynki. Te, jak wiadomo, mają woje własne wyobrażenie tego, jak powinien wyglądać gokart idealny. Dla nich Berg stworzył model Berg Buddy biały. Gokart tak naprawdę ma elementy w odcieniach bieli i różu, i nie pozostawia wątpliwości, że prowadzić go może tylko mała księżniczka. Słodki wygląd jest jednak mylący. Technicznie pojazd w niczym nie ustępuje chłopięcej wersji, tak więc dziewczynki mogą rzucić wyzwanie chłopcom, kto tak naprawdę jest lepszym kierowcą.

Gokarty Berg to jednak przede wszystkim gwarancja bezpiecznej i wieloletniej zabawy. Produkty posiadają europejskie certyfikaty bezpieczeństwa, a do tego są niezwykle trwałe. W przeciwieństwie do tanich zabawek z Chin, do pojazdów Berga zawsze można dokupić części zamienne.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne