biznestorun.pl

zakladanie firmy krok po kroku 2016

zakladanie firmy krok po kroku 2016

• Komunikowania się oczekiwania co do siebie

• Empower nawzajem publicznie uznając, że idee każdego użytkownika przyczynić się do sukcesu zespołu

• Promowanie pozytywnego morale i chronić reputację zespołu z zewnątrz

• Szybko i skutecznie rozwiązywać konflikty poprzez otwarcie dzielących różnic zdań, aby dojść do konsensusu, który prowadzi frontu

usuwanie cellulitu warszawa

Kiedy zespoły są zjednoczone od wewnątrz, nadszedł czas na spółkę zarządzającą, rozwiązywanie konfliktów, aby rozpocząć proces mediacji, które można określić w trzech etapach:

• Faza pierwsza: Utworzenie wiarygodność. Spółka zarządzająca rozwiązywanie konfliktów odgrywa bierną rolę w tej pierwszej fazie, ustalenia pierwotnych i wtórnych punktów spornych. Jego głównym celem jest zdobycie zaufania rozpatrywanych grupach. Każdy musi mieć pewność, że mediator jest patrząc na ich najlepszym interesie, nie posiada udziałów w wyniku, i jest obecne jedynie w celu wsparcia rzetelnego rozmiar. Mediator powinien skupić się na słuchaniu w tej fazie, pozostawiając większość rozmowy z grupami sporze. W stosownych przypadkach mediator powinien wtrącić dociekliwe pytania w celu zidentyfikowania przyczyn sporu, przeszkód, które istnieją, a priorytetowo kontrolną wszystkich kwestii, które muszą zostać rozwiązane. W tym momencie powinno być możliwe, aby rozpocząć prawdziwe negocjacje.

• Faza druga: Prowadzenie procesu negocjacji. Spółka zarządzająca rozwiązywanie konfliktów nadal jest bezstronny w tej fazie, ale zaczyna odgrywać bardziej aktywną rolę poprzez kierowanie negocjacje. To zagłębia się w głąb źródła niezgody, oferuje porady dla obu stron, i odkrywa obszary, w których mogą być osiągnięte kompromisy. Mediator zachęca każdą grupę rozwijać i przekazywać propozycje i kontrpropozycje, a może zacząć wywierać presję na obie strony zgadzają się na rozstrzygnięcia.

• Faza trzecia: Produkcja ostateczna, wzajemnie uzgodnione rozliczenia. W ostatniej fazie spółka zarządzająca rozwiązywania konfliktów mogą mieć dwustronne rozmowy z osobami, które pomogą projekty wniosków do rozpatrzenia przez obie grupy. Mediator może wtedy pomóc w crafting warunki ostatecznego porozumienia.

Gdy firma przyjeżdża w impasie, czy we własnych murach lub innej firmy, wynajęcie doświadczonego spółkę zarządzającą rozwiązywania konfliktów można włączyć pozornie sytuacji bez wyjścia w rozdzielczości, która daje obydwa boki więcej, czego pragną.

Artykuł dzięki: