biznestorun.pl

zakladanie firmy elektrycznej

zakladanie firmy elektrycznej

W podobny przykład, zwrócił się do Pretorii, boom diamentowej RPA, także w 1800 roku. „Ludzie nie mogli nic zrobić ze swoimi 20 hektarami lub 100 metrów kwadratowych,” wyjaśnił. „W celu uczynienia z ekonomicznego punktu widzenia, trzeba połączyć rzeczy razem. Wiele małych firm zbankrutować, a duże przedsiębiorstwa albo ich przejęcia lub duża firma jest tworzony od podstaw.”

Został on mówi Yellowcake Mining? „Myślę Yellowcake ma na celu, aby stać się firmą produkującą, górnika, wydobycie nie na giełdzie,” powiedział. „Im więcej dowiedziałem się o tym, gdzie Yellowcake Mining zmierzał, tym bardziej mi się podoba.”

Ale jak to jest jedna różni się od innych 200-sto-Plus loterii biletów w Ameryce Północnej? Rich odpalił: „Co Yellowcake ma, że ??90 procent z innych firm juniorów uranu na całym świecie nie mają to okazja, aby zarobić na 80-procentowym udziałem w pozycji nieruchomości, która ma doprowadzić do produkcji uranu.” Następnie dodał: „Chciałbym powiedzieć, większość juniorzy nie mają tego. Wielu z nich nie mają nic istotnego może z wyjątkiem dobrej osoby z pomysłem”.

zakladanie firmy elektrycznej

Jako insider przemysłu, jak on ocenić Yellowcake? „To pewnie wśród top 10 procent juniorów w to, że faktycznie ma projekt, który ma szansę stać się producentem” Rich zawarta. „Myślę, że fakt, iż jest to amerykańska firma zarejestrowana w USA zasobów dodaje jakiś detalicznej odwołanie na giełdzie w USA wydaje na rynek widzi potencjał ponieważ Kapitalizacja pracuje blisko ćwierć miliarda, a firma jest mniej niż trzy miesiące. „

Dr Rich zauważył coś, co często pojawia się na naszej płycie, „The Canadian pytanie.” On powiedział: „Jeśli ktoś patrzy na przeważającej większości juniorów, nie są to amerykańskie zarejestrowanych firm. Mogą mieć udziały w USA, ale są z Kanady, Australii i być może innych narodowości.” Co za różnica? „Myślę, że istnieje rynek dla czystego uranu amerykańskiej sztuce,” powiedział. „Ludzie mogli zakochać się w Wyoming uranu.
Artykuł dzięki: