biznestorun.pl

zakladanie firmy cateringowej

zakladanie firmy cateringowej Podczas skanowania za pomocą dwóch pierwszych akapitach trzeci obudziła nas.

Więc zrobiliśmy kilka zapytań. TradeTech Gene Clark, którego Consulting Company ogłosiła niedawno historycznym US $ 113 / pound cena spot uranu, dał nam kciuk. „Wiem, że Rob bogaty, on jest naprawdę dobrym człowiekiem”, powiedział nam. Dr Clark przypomniał sobie jedną część marketingu uranu karierze Richa z dobrze znanego narzędzia USA.

Rozmawialiśmy z dr Robert Rich, doktora Harvard University , członek długoletniego Towarzystwa Geologów Gospodarczej i dawniej BHP Billiton, Sumitomo Corp i Yankee Atomowej Electric Company. Na Harvard doktora stypendium finansowane przez rząd, stanął na czele niektórych z pierwszych badań dotyczących tego, co nazywa się teraz złóż uranu niezgodność typu. Jednym z takich niezgodność depozyt zawarte Athabasca Basin. Dr Rich był częścią grupy, która sprzedała pierwszy U3O8 Olympic Dam do USA i media kanadyjskie. I tak dalej. Wydaje się, że był dobrze przemyślany i lubiany przez przemysł uranu.

Oczywiście pierwsze pytanie poprosiliśmy było wyzwanie o jego zostaniu dyrektorem Yellowcake górniczego, do których grzecznie odpowiedział dr Rich, „Nie chciałbym wyrazić swoje imię fałszywej Junior, z których jest wiele.” Dodał, że „nie będę z czystym sumieniem móc pracować na strój, który nie zmierza w kierunku bycia firmą działającą. Nie chodzi tylko o to kim jestem.”

Historia Punkty konsolidacji

Rozmawialiśmy o tej branży, i dał nam ważną lekcję historii. „Jest po prostu zbyt wielu graczy,” Dr Rich wyjaśnione. „Nawet jeśli wszystkie one są szczere, nie będzie dużo konsolidacji. Będą musiały się ze sobą poprzez joint ventures lub fuzji. ??To, co się stało w każdym boomu mineralnej.” On wychowany Butte depozytu miedzi odkrycie w stanie Montana, w późnych 1800. „To był podzielony na milion różnych drobnych roszczeń górniczych, a nikt nie mógł nic zrobić z nim.” Następnie Anaconda Copper powstała zebrać wszelkie roszczenia do kopalni kaucji.

Artykuł dzięki: