biznestorun.pl

promowanie firmy przez internet

Opcje bezpieczeństwa na emeryturę generującego dochód aktywów

Jeśli szukasz niektórych opcji bezpieczeństwa dla swoich aktywów generujących dochody emerytalne następnie zachować czytania. Nigdy nie powinno się ryzykować swoje aktywa generujące dochód emerytalny. Choć rynek jest gotowy już teraz nie ma gwarancji, że będzie stale rosnąć w dotychczasowym tempie lub zatrzymać się.

Z ceny gazu tak wysokie, a rok wyborów przychodzi nie jest dobry powód, aby rozpocząć poszukiwanie opcje bezpieczeństwa. Nie ma potrzeby ani powodu, by ryzykować swoje aktywa generujące dochód emerytalny. Ale czego można inwestować w zamiast ryzykownych inwestycji na rynku?

Inwestycje na rynku mają swoje miejsce w portfelach większości ludzi. Problem pojawia się, gdy są one wykorzystywane jako instrumentu podstawowego do generowania dochodu emerytalnego. Co się stanie, gdy rynek idzie w dół, a ty biorą dochody z inwestycji? Skończyć się w złej sytuacji, kiedy wycofują się znacznie większy odsetek niż zamierzałeś przed pogorszeniem koniunktury rynkowej.

Inwestowanie Bond jest niemal równie ryzykowne, ale nie do końca. Oprocentowanie obligacji pozostanie stabilny, gdy na rynku obligacji nie radzi sobie dobrze. Głównym problemem jest to, że obligacje przedsiębiorstw czasami zbankrutować, a inwestor może skończyć się utratą pieniędzy. Trzymać się dużych obligacji spółki o dobrej ocenie, aby uniknąć tego rodzaju ryzyka.

Drugi problem z obligacji daty połączenia. Firma, która wzywa ich więź wcześnie jest zwykle planuje reissuing obligacje na niższym poziomie, co oznacza, że ??stawki są niższe. Masz swoje pieniądze z powrotem, a następnie zainwestować w wolniejszym tempie i uzyskać niższe dochody. Co zostało?

Jedno bezpieczne rozwiązanie, które nie podlega wahaniom W Wartość

Renty mogą zaoferować gwarantowany dochód z potencjałem wzrostu rynku jak również.
Artykuł dzięki: