biznestorun.pl

promowanie firmy na facebooku

promowanie firmy na facebooku Im bardziej firma udaje im więcej osób w tym biznesie sukces. Każdy wygrywa i, jak omówiliśmy, każdy chce wygrać. W związku z tym, co firma właściciele muszą zrobić, to działka bezpośredniej drogi do celu, bądź bezpośrednio z pracownikami i informowania ich o swoich planach i bezpośredni swoich pracowników w sposób, który pomaga im się tam dostać. Pamiętaj, „Szczęśliwy załoga są produktywne załogi”.

promowanie firmy na facebooku

PRACOWNICY POKÓJ: „Jedynym miejscem, gdzie sukces przychodzi przed pracą jest w słowniku”. Ban wszystkich członków personelu (w tym siebie) z pomieszczenia personelu, o ile nie są na wyznaczonej przerwy i zapewnić wszystkie telefony są przechowywane w pokoju nauczycielskim na milczenie. W „Pokój nauczycielski” czy dać to jest to właściwa nazwa z „Skive room”, gdzie dużo czasu poświęca się i jeszcze większa ilość okazji jest stracone. Chyba, że ??są szczególnie dobre w kartach okazja, aby zarobić pieniądze nigdy nie znajdzie się w pokoju nauczycielskim. Pracownicy trzeba spojrzeć na to w ten sposób: im więcej czasu spędzają w pokoju „diamentowa” im więcej; jeść i pić, plotki i jęczeć i patrzą na zegarek, który chce, że nadszedł czas, aby wrócić do domu. W związku z tym, że; przybieranie na wadze (więcej jęczeć o), depresji (jęki jest zakaźna) i dzień idzie jeszcze wolniej. Jednak im więcej czasu spędzają w warsztacie; Tym bardziej uczą się obserwując starszych członków personelu, tym więcej możliwości pojawiają się w postaci klientów, tym więcej miejsc pracy zrobienia w ciągu dnia i więcej dowiadują się o prowadzenie działalności gospodarczej. W związku z tym; szybciej uczą się szybciej, że (i) zarabiają, tym więcej klientów oni dostać się na pokład tym bardziej (i) zarabiają, tym więcej miejsc pracy, które się zrobić w ciągu dnia, tym szybciej (a) się zostawić u koniec dnia i więcej dowiadują się o prowadzenie działalności tym bardziej zrozumieć, dlaczego pytasz ich do robienia pewnych rzeczy, a większe szanse mają one być promowane na wyższe stanowiska (i wyższego wynagrodzenia), podczas gdy czyni życie łatwiejszym , Biznes jest jak „Magic Eye” obrazu.Spójrz na to w jedną stronę, a to nie ma sensu do Ciebie. Ale spójrz na to w inny sposób, a tu nagle „się obraz”. To wszystko o perspektywy.

promowanie firmy na facebooku

Adam Broomfield-Strawn jest salon doradca biznesu, autor on-line, głośnik Toastmasters i jest żoną właściciela salonu i fryzjera 16 lat. Jego trwają prace jest podniesienie standardów obsługi i etyki w biznesie. On może się skontaktować pod abstrawn@googlemail.com

Artykuł dzięki: