biznestorun.pl

promowanie firm w internecie

promowanie firm w internecie Dają uranu naprawdę niewielki luz, jak dziwny rodzaj metalu, które mają w produkcji. Trzeba przyznać, że uran jest tylko kilka procent ich przychodów ze sprzedaży brutto, więc może to jest brodawka na grzbiecie słonia. „

Więc gdzie jest pozycją cena? „Nie zamierzamy zobaczyć ceny nadal idą w górę tak, że zostały idzie w górę, ponieważ są one już znacznie powyżej poziomu wymaganego do produkcji więcej niż wystarczająco dużo uranu, aby zaspokoić spodziewany popyt,” Dr Rich wyjaśnione. „Myślę, że zobaczysz spłaszczenie, jeśli profesjonalny psycholog – Białystok nie spadek. Nie sądzę, że się wydarzy, dopóki wiatr nie wychodzi z żaglami inwestorów i producent kupowanie ustaje.”

To nie tylko spekulacyjne kupno wtedy? „Jest to zarówno” on odpowiedział. „Zdarza się, że jest to narzędzie, patrząc tylko dopełniają ich zapasów, ale częściej niż nie, to producentom lub inwestorów Albo potrzebne materiały do ??wydania na podstawie umów starszych, więc kupują i odsprzedaży ze stratą, albo to inwestorzy, którzy nadal dalszy potencjał wzrostowy.

Czy dr Rich wciąż uparty? „Jeśli Oparłem opinię jednej lub drugiej strony, chciałbym pochylić się w stronę niedźwiedzia”, ??powiedział nam. „Ale co niedźwiedź znaczy? Na tym rynku, to po prostu oznacza osłabienie lub załamanie lub spłaszczenie. Nie sądzę, że kiedykolwiek będziesz zobaczyć rodzaj katastrofy, która zamierza wysłać do nas z powrotem $ 20 do $ 30 ceny jeszcze raz.”

Jak media reagują na jakimkolwiek znaczącym spadku cen uranu? „Idziesz do paniki na rynku, a to będzie pop z powrotem w górę,” szybko zauważył. „Nabywcami minute zobaczyć rzeczy idą w dół idą do stada z powrotem na rynek, i powiedzieć:” Dobra, wiemy, że to się stało. Teraz kupujemy. Konsumenci użytkowych wróci na rynek jak lemingi, a kupić niczego do zaoferowania. Następną rzeczą, wiesz, jest jeszcze jeden skok. „

Biografia:

Dr Robert Rich skonsultowała lub pracował bezpośrednio dla BHP Billiton, Sumitomo, Ontario Power i kilku mediów amerykańskich. Brał udział w niemal każdym etapie cyklu paliwa jądrowego, w tym rozwój projektów uranu, marketingu, przetwarzania, wzbogacania, transportu i unieszkodliwiania zużytego paliwa. Pomógł przynieść pierwszą wysyłką rosyjsko-wzbogaconego uranu do USA w połowie 1980 roku i pomógł zorganizować pierwszy delegację jądrowej w USA z Chińskiej Republiki Ludowej.

Artykuł dzięki: