biznestorun.pl

zakladanie firmy dofinansowanie

Pokryte opcje kombi – 3 sposoby handlować kombinacje pokryte

A pokryte Combo zbudowana jest poprzez połączenie dwóch innych odrębne i różne strategie – zabezpieczone połączenie i naked put.

Piszesz, ani sprzedawać, połączenie przeciw 100 akcji, udziałów, które posiadasz (zabezpieczonej części Call of handlu) oraz otrzymania środków pieniężnych (premia) w zamian za udzielenie komuś innemu prawo, ale nie obowiązek, do zakupu swoich udziałów od ciebie po określonej cenie (cena wykonania) w określonym terminie (data ważności). Następnie pisać, ani sprzedawać, drugą opcję, tym razem put (tj naked put), że dla innej premii pieniężnych, daje kogoś innego prawo sprzedać 100 akcji w tym samym stanie, po określonej cenie w określonym terminie.

W zależności od tego, gdzie akcje zamykają o wygaśnięciu, może być zobowiązany do sprzedaży początkowe 100 akcji, które posiadasz (jeśli akcje zamyka powyżej ceny wykonania opcji połączenia) lub może być zobowiązany do zakupu dodatkowych 100 udziałów (jeśli akcje zamyka poniżej cena wykonania opcji put). Jeśli czas kończy się gdzieś pomiędzy tymi dwoma cenami wykonania, obie opcje wygasają bezwartościowe, to wbicie premii, a potem jesteś wolny, aby powtórzyć handlu z nową datą ważności.

Chociaż powyższy opis szczegóły podstawową budowę zadaszonego kombi, przedsiębiorca może dokonać niewielkich modyfikacji w oparciu o jego lub celów.

Oto trzy takie dostosowania do handlu:

Napisz cen strajkowych dalej na zewnątrz. Mając dwa źródła dochodu ze składek, a nie jeden , pokryte pisarzem kombi może napisać obie opcje w cenach strajkowych trochę dalej następnie przedsiębiorcy, który pisze tylko zadaszony połączenia lub tylko nagi kłaść i nadal otrzymywać porównywalną kwotę dochodu składki. Zaletą jest zwiększone szanse, że opcje wygasają bezwartościowe przy jednoczesnym zachowaniu strumienia przyzwoity dochód.

Artykuł dzięki: