biznestorun.pl

zakladanie firmy deweloperskiej

zakladanie firmy deweloperskiej

Napisz ceny strajkowe w pobliżu lub na pieniądze. Jest to sposób, aby zmaksymalizować dochody. Jeśli jesteś właścicielem 100 udziałów o stanie, który jest notowany na lub bardzo blisko cenie, gdzie można jednocześnie pisać zarówno zadaszony połączenie i nagi oddane tej samej cenie wykonania, otrzymasz maksymalną kwotę premii czasowej.nasza strona internetowa Dopóki transakcji giełdowych na poziomie lub powyżej ceny wykonania, Twój zysk będzie łączna kwota premii otrzymali.

Uwaga: Ze względu na wysoką kwotę otrzymanej premii, handel daje pewną ograniczoną ochronę spadkowy. Jednak ochrona ta nie może być tak dużo, jak początkowo wydaje. Jeśli put sprawuje i jesteś zobowiązany do zakupu 100 dodatkowych udziałów w magazynie, podstawą koszt tego stada może zostać zmniejszona o kwotę składki otrzymane zarówno z PUT i rozmowy. To może wydawać się znaczącą ochronę, ale należy pamiętać, że w sytuacjach, w których spadki cen akcji, wartość początkowych 100 akcji posiadasz również zmniejsza wartości.

Napisz tylko jedną nogę na raz. Nie ma wymogu, że pokryte kombi ma być zbudowany na raz. Może to być na swoją korzyść na budowę poszczególnych elementów strategii w różnych okresach na podstawie wydajności lub zachowania zasobów. Wszechstronny przedsiębiorca, na przykład, może zacząć zadaszonym wezwanie i dopiero później, być może, jeśli akcje handluje niższa pobliżu poziomu, który przedsiębiorca zidentyfikowany jako silny poziom wsparcia, dodać nagi część PUT trade.Conclusion:

Ważne jest, aby zrozumieć, że pokryte kombi jest rzeczywiście dwie różne strategie i handlu, a nie jeden. Udziały jesteś właścicielem produkować tylko jedno źródło dochodu Premium (zadaszony nazwać). Dochód otrzymasz od put jest finansowane lub Zabezpieczeniem (w całości lub w części) przez gotówki na koncie marży. Mimo to handel może być intrygujące, aw prawej sytuacji może oferować atrakcyjne zyski.

Artykuł dzięki: