biznestorun.pl

zakladanie firmy za granica

zakladanie firmy za granica

Znaleźć inwestorów, którzy patrzą na start up – Gdzie szukać

Aby znaleźć inwestorów, którzy patrzą na nowopowstałych z zamiarem zainwestowania kapitału zalążkowego w idei, trzeba mieć świadomość, gdzie się znajdują. Prywatni inwestorzy są wszędzie, a jeśli jesteś przedsiębiorcą z wielką ideą i chcesz uzyskać finansowanie, aby dostać swój projekt nad ziemią, pierwszym krokiem jest wprowadzenie się do specjalistów.trener personalny poznań

Dwa główne przedsiębiorstwa, które mogą pomóc zlokalizować i wprowadzenie do inwestorów, którzy mogą być zainteresowani finansowaniem nowy projekt to kancelarie prawne i firmy księgowe blisko was i daleka polu. Osoby te pomogą znaleźć potencjalnych inwestorów po tym, jak ocenia swoją same pojęcia. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, gdy pojawi się pytanie, do materiałów, które wyjaśniają swój pomysł jest, aby zainteresowane prawnika lub księgowego firmy do podpisania dokumentu o poufności, która chroni poufne dane i zapobiega ich nieuprawnionym Dyskusja na temat swojego pomysłu lub replikacji swojego pomysłu. Ten akt prawny jest niezbędna i zazwyczaj najbardziej prawnika składając wniosek, aby zobaczyć swój pomysł będzie faksem ci nieujawnianiu dokumentu bez Ciebie nawet nie pytając. Wystarczy pokryć samemu dowiedzieć się, kto jeszcze może ewentualnie zobaczyć materiały i zażądać, aby oni też podpisać, zazwyczaj, które mogą być sekretarka lub urzędnicy.

Tych specjalistów mają książki klientów wypełnionych wysokiej wartości netto jednostek i zazwyczaj mogą zwierzyć Ten profesjonalny swoich celów finansowych tak, prawnik może już 10 lub 15 inwestorów pamiętać, aby zobaczyć swój projekt, zanim jeszcze zobaczyć na Twój pomysł. Jeśli chcesz znaleźć uruchomienie kapitału i jesteś pewien, twój pomysł będzie bardzo interesujące dla inwestorów, będzie to doskonały sposób, aby rozpocząć.

Jeśli potrzebujesz pieniędzy teraz, jak ja mówię: w ciągu następnej godziny, spróbuj tego, co zrobiłem. Robię teraz więcej pieniędzy niż w moim starym biznesu i można też przeczytać o Martin Thomas w linku poniżej. Kiedy dołączyłem byłem sceptyczny do zaledwie dziesięć sekund, zanim zdałem sobie sprawę, co to było. I uśmiechał się od ucha do ucha, że ??będzie zbyt.

znaki ostrzegawcze sprzedaż

Wyobraźmy sobie, podwajając swoje pieniądze co tydzień bez lub z niewielkim ryzyku! Aby dowiedzieć się zweryfikowaną listę Million Dollar korporacji oferując swoje produkty w 75% prowizji dla Ciebie. Kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się, jak zaczniesz mieszania swój kapitał w kierunku pierwszych milionów dolarów na wyciągnięcie pieniędzy od osób prawnych programu.

Artykuł dzięki: