biznestorun.pl

zakladanie firmy dotacje unijne

zakladanie firmy dotacje unijne

Smells Like Team Spirit

Tak jak mówią, że za każdym człowiekiem sukcesu jest silną kobietą , więc jest to, że za każdym udanego biznesu istnieje silny zespół i, w obecnej sytuacji, mając silny zespół nigdy nie było ważniejsze. Więc w tym miesiącu przyjrzymy się, jak można kultywować zespół Premiership wygranej i trzymać z dala od strefy spadkowej (i dlaczego jedynymi otrzymujących leczenie „suszarkę” powinno być klienci).

zakladanie firmy dotacje unijne

UZNAJĄ: „Ludzie mogą podjąć pracę, aby uzyskać więcej pieniędzy, ale często pozostawić go na więcej uznania”. Żyjemy w społeczeństwie, w którym pieniądze są postrzegane jako być wszystkim i końcem wszystkiego, cel, zachęty i nagrody za wszystko, co robimy i jako takie „rozpoznać” ciężką pracę lub „dobre”, że ludzie płacąc im. Zrobić lepiej, a ty (powinny) dostać więcej „uznanie”. Ale jeśli to prawda, to dlaczego tak często przeczytać abouthigh latające kierownictwo pozostawiając ich sześć stanowisk postać wynagrodzenia podjąć naukę lub iść „samowystarczalny” w kraju? Oto dlaczego. Ponieważ pieniądze nie daje, że ciepły blask zadowolenia, że ??czujesz się w momencie otrzymania „prawdziwą” uznanie za dobrze wykonaną pracę. Pieniądze nie stawia promiennym uśmiechem na twarzy, po otrzymaniu listu od klienta mówiąc, jak się ich dzień z usług, który podałeś. W reklamie nie mówi, „Say It With MONEY”! Oryginalna uznanie i wdzięczność będzie generować więcej entuzjazmu niż kiedykolwiek mógłby pieniędzy i tak, jeśli chcemy ludzi do lepszej pracy powinniśmy uznać „dobry”, że robią i podziękować im za to, na co dzień. Pionierskie amerykański psycholog i filozof William James powiedział: „Najgłębszy zasadę w ludzkiej naturze jest pragnienie, aby być docenione”. Pamiętaj, że „Money” wypełnia kieszeń, ale „uznanie” wypełnia serce.

Ocenia: „. To nie jest to co robisz sprawia, że ??można świetnie To jak dobry jesteś w tym co robisz, sprawia, że ??jesteś wielki” Lance Armstrong nie jest znana na rowerze; on jest znana na rowerze lepiej niż ktokolwiek inny na świecie.
Artykuł dzięki: