biznestorun.pl

zakladanie firmy a praca na etacie

zakladanie firmy a praca na etacie

Istotne jest, aby utrzymać przejrzystość podczas komunikowania wizyjnego kierunek, w szczególności z celami szczegółowymi i wyjaśnione. W ramach tego procesu komunikacji, sprawozdanie powinno zawierać obrazy, które są ściśle związane z:

Wydajność

Osiągnięcie i doskonalenie

Perspektywy czasowe

Założenia osobistej odpowiedzialności

Inicjatywy i ich akceptacja

Przewidując przyszłe możliwości

Cele powinny być opisane w korzystnych warunkach, które odzwierciedlają sposoby wyzwaniami lub przyszłą orientację organizacji. Na przykład, wyniki skoncentrowany cele przedsiębiorstwa mogą stać się odpowiednikiem celów zadaniowych specyficznych, takich jak „podwojenie wydajności produkcji w ciągu najbliższych dwóch lat.”

Znaczenie Modelowanie Vision

Choć skuteczna komunikacja wizji ma bezpośredni i oczywisty wpływ na wydajność, to jest bardziej prawdopodobne, aby wygenerować pośredni wpływ na motywację, przyjęcia, i wytrwałości w przezwyciężaniu wyzwań i przeszkód. Pośrednie pozytywne rezultaty są realizowane, gdy pracownicy znają cel za struktury wizji i zrozumieć jego treść, atrybuty i wzajemne powiązania z ich własnej perspektywy osobistej.

Jak łatwo komunikować się dobrze sformułowanej wizji nie jest wystarczająca, aby zagwarantować rezultaty, przywódcy w organizacji muszą „Walk the Talk”. Jako część procesu komunikacji, liderzy muszą wzmocnić wartości związane wizji poprzez konsekwentne i modelowania animowanego pozytywnej roli, jak również sposób ich wyboru i pracy z pracownikami, potwierdza niewielkie zmiany i nagradzanie sukcesów.

Wizja Needs widoczność

Liderzy często mają tendencję do wyrażania wizji rodem z planu strategicznego ich organizacji lub własnego procesu planowania osobistego. Dokonując tego, zaczynają przepisać zmodyfikowany lub restrukturyzacji wizji i misji oświadczenie, a czasem n https://carpediem-klinika.pl/pl/laseroterapia/palomar-laser-frakcyjny-w-warszawie/awet znaleźć się w opracowywaniu i ustanowienie zupełnie nowy zestaw wartości organizacyjnych.
Artykuł dzięki: